Prowadzisz firmę fotowoltaiczną? Mamy dla Ciebie ofertę, która pozwoli Ci rozwinąć  skrzydła i zdobyć nowych klientów !

82% internautów szuka informacji o usługach w wyszukiwarce Google

Zamów bezpłatną wycenę

  Pozycjonowanie stronyGoogle AdsFacebook


  Dlaczego warto z nami pracować?

  15

  Lat doświadczenia

  1000

  Obsługiwanych klientów

  1

  Miesiąc na wypowiedzenie umowy

  Zobacz nasze referencje

  Dbamy o najwyższą jakość usług.

  Agencji Wild Moose zleciliśmy zajęcie się naszym profilem na Facebooku i reklamą w Google Ads. Efekty są świetne: wzrost popularności wśród społeczności mediów społecznościowych i poprawa widoczności w wyszukiwarce nastąpiły bardzo szybko. W 100% polecamy współpracę!

  Dominik Kasiewicz, Och Beauty

  Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy. Bardzo dobre wyniki. Polecam !

  Tomasz Cegielski, Stomatologia na Podzamczu

  „Kampanie reklamowe prowadzone przez firmę Wild Moose są skuteczne i przynoszą zakładane efekty. Co dla nas najważniejsze kontakt z zespołem Wild Moose jest na bardzo wysokim poziomie, przez co można liczyć na szybkie odpowiedzi i nienaganny czas reakcji. Dodatkowo porady udzielane przez właściciela firmy Wild Moose są zawsze szczerze i celne. W pełni polecamy usługi tej agencji.”

  Michał Piotrowski, Biżuteria Piotrowski

  (…) Firma Wild Moose cechuje się przede wszystkim niepodważalnym profesjonalizmem, który przekłada się w 100% na realizację zamierzonych celów. Dodatkowym atutem jest szczere, pragmatyczne podejście do działania, tak aby budowanie kampanii promocyjnej było długofalowym rezultatem, nie ulotną reklamą.

  Jarosław Gołębiewski, Perła-Dent

  „Firma Wild Moose udowodniła nam, iż kampanie Adwords działają i są bardzo skutecznym narzędziem do pozyskiwania klientów. Dotychczas nie mieliśmy tak dobrych efektów. Kiedy korzystaliśmy z usług innych agencji reklamowych budżet przeznaczony na kampanie topniał bardzo szybko (…)”

  Przemysław Żurowski, Właściciel Firmy Konsbud Drewno Klejone

  „Od dłuższego czasu korzystamy z usług Wild Moose Justyna Walczak Adam Grabowski Spółka Cywilna w zakresie zarządzania kampanią AdWords. Z powierzonych zadań firma wywiązuje się bez zarzutów. Potwierdzamy wysokie kompetencje, rzetelność oraz fachowość wykonywanych usług. Polecamy firmę Wild Moose S.C. jako sprawdzonego oraz profesjonalnego partnera.”

  Sławomir Jamrozik Dyrektor Zarządzający TRAMES

  „Z firmą Wild Moose współpracujemy od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu usług. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu ekspertów Wild Moose nasza strona internetowa jest niezmiennie na najwyższych wynikach w wyszukiwarce, co przełożyło się na lepszą konwersję. Polecamy współpracę z profesjonalistami Wild Moose każdej firmie, która myśli poważnie o promocji swoich usług w Internecie.”

  Ready RentDominik Derpiński

  „Współpraca z agencją Wild Moose to sama przyjemność: łatwa komunikacja z zespołem, zaangażowanie i szybkie efekty. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu ekspertów Wild Moose nasza strona internetowa  niezmiennie osiąga najwyższe wyniki w wyszukiwarce Google. Szczerze polecamy!”

  Artur Sawastian Prezes Zarządu APS Profit Polska Sp. Z o.o.

  „Nasza wyjątkowo owocna współpraca z firmą Wild Moose trwa już od ponad dwóch lat. Przez ten okres zawsze byliśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej i kompletnej obsługi. Życzymy sobie kolejnych wspólnych lat na ścieżce zawodowej.”

  Krzysztof Rykała Właściciel Graphic House

  „Agencji marketingowej Wild Moose powierzyliśmy prowadzenie kampanii linków sponsorowanych i był to strzał w dziesiątkę. Ich działania gwarantują nam pierwsze miejsce i jest tak cały czas.”

  Aleksandra Gortych, właścicielka Firmy Wiol Biuro Rachunkowe

  „Z firmą Wild Moose współpracujemy już od dwóch lat. Dzięki nim nasza reklama jest skuteczna, dokładnie docieramy do Naszej grupy docelowej”

  Małgorzata Lis, Prezes Zarządu – Międzynarodowe Targi Szczecińskie

  „BKF SP. Z O.O. z przyjemnością rekomenduje firmę Wild Moose, która jest odpowiedzialna za prowadzenie kampanii AdWords naszej firmy. Wszelkiego rodzaju kampanie, które firma Wild Moose wykonała dla nas były przeprowadzone na najwyższym poziomie, w pełni profesjonalnie. A przede wszystkim kampanie te przyniosły BKF zamierzony efekt. Pracownicy Wild Moose wykazali się sumiennością i dbałością o klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i w pełni polecamy usługi agencji Wild Moose.”

  Piotr Andrzejewski Prezes BKF SP Z O.O.

  „Z firmą Wild Moose współpracujemy od października 2015 przy okazji kampanii AdWords dla usług i produktów internetowych dla branży B2B (m.in. bazy danych, email marketing). Kampanie przygotowane przez Wild Moose cechuje wysoki wskaźnik konwersji i przynoszą one zakładane efekty biznesowe. Dodatkowo korzystaliśmy też z pomocy firmy Wild Moose przy konfiguracji narzędzi Google Analytics i Google Tag Managera, co pozwoliło nam efektywnie mierzyć realizację zakładanych celów. Z czystym sercem mogę polecić współpracę z Wild Moose każdej firmie, której zależy na wysokich konwersjach i efektywnym wykorzystaniu narzędzia AdWords do celów biznesowych.”

  Igor Belczewski PR & Marketing Manager DBMS Sp. z o.o.

  „Świetna firma, polecam, moim zdaniem najlepsi w branży”

  Marcin Gargała Szkoła Muzyki Artyz

  „Jako firma, która współpracuje z Wild Moose od dłuższego czasu wiem, że zaufaliśmy profesjonalistom. Kampanie, które są przez nich prowadzone przynoszą nam dużo nowych klientów. Ich profesjonalne podejście do marketingu internetowego, uświadomiło nas w tym, jak powinny wyglądać dobrze kampanie i jak dobrze optymalizować budżet.”

  Rafał Wokrój Właściciel kliniki rehabilitacyjnej Fizjoline

  „Współpraca z Wild Moose to sama przyjemność. Jakość ich usług to absolutny top- konwersje okazały się o wiele lepsze niż zakładaliśmy. Na firmę trafiliśmy z rekomendacji i my również szczerze polecamy ich usługi każdej organizacji, która chce dobrze spożytkować Google Grant!”

  Łukasz Rosikoń Fundacja Falcon

  „Możemy szczerze polecić Google Partnera Wild Moose do prowadzenia kampanii AdWords w ramach Google AdGrants. Kampania nie tylko spełniła nasze oczekiwania, ale je przerosła. Osiągamy miesięcznie kilkaset konwersji, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeżeli mielibyśmy jeszcze raz wybrać partnera marketingowego, była by to na pewno agencja Wild Moose.”

  Krzysztof Siewiera Fundacja Eurofundusze

  „Z Firmą Wild Moose współpracujemy już od dawna. Profesjonalizm z jakim podchodzą do klienta jest dziś rzadkością. Efekty kampanii Adwords prowadzonej przez Wild Moose przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki skutecznej reklamie nasza firma pozyskała nowych klientów z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Mogę szczerze powiedzieć, że jesteśmy w dobrych rękach.”

  Tomasz Tura Prezes Zarządu ATT Sp. z o.o.

  „Aideal Business Aid z przyjemnością rekomenduje firmę Wild Moose, która jest odpowiedzialna za prowadzenie kampanii w Google dla naszej firmy. Współpraca odbywa się na najwyższym poziomie profesjonalizmu a co najważniejsze przeprowadzone działania przekładają się na efekty. Firma Wild Moose szanuje i zrozumie klienta. Jesteśmy bardzo zadowolenia ze współpracy.”

  Wioletta Słówko Właściciel Aideal Business Aid

  „Z Firmą Wild Moose współpracujemy już od dawna. Profesjonalizm z jakim podchodzą do klienta jest dziś rzadkością. Efekty kampanii Adwords prowadzonej przez Wild Moose przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki skutecznej reklamie nasza firma pozyskała nowych klientów z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Mogę szczerze powiedzieć, że jesteśmy w dobrych rękach.”

  Aneta Kołodziejska Współwłaściciel Baltic Group

  „Przesunięcie budżetu na reklamę z radia do Internetu daje nam lepsze targetowanie. Co to oznacza ? W radiu nie mamy możliwości sprawdzenia ilu słuchaczy planuje, lub jest w trakcie kursu na prawa jazdy. Internet daje nam 100 % pewności, że osoby, które wpisują „dobra szkoła jazdy”, „testy na prawa jazdy” czy „kontrola osk” to osoby zainteresowane działaniami prowadzonymi przez naszą fundację. Z naszych obliczeń wynika, że za sumę 10 000 USD możemy dotrzeć do ponad 65 000 osób z całej Polski. Wiemy, że naszymi odbiorcami jest głownie młodzież w wieku 18-25 lat (w tym wieku najczęściej osoby decydują się na kurs prawa jazdy). Młodzież tak jak dawniej słucha dużo muzyki, ale źródłem tejże muzyki nie jest dla nich radio lecz Internet, w którym swobodnie mogą wybierać jej rodzaj. To też przekonało nas aby zrezygnować z kanału radiowego na rzecz Internetu.”

  Filip Grega Fundacja S.O.S.

  Narzędzia

   

  Jakie korzyści dają Nasze kampanie?

  Dzięki naszym działaniom Twój biznes rozkwitnie.

  Rozpoznawalność marki

  Wiemy, jak dotrzeć z  ofertą Twojego salonu do maksymalnej, wyselekcjonowanej grupy odbiorców. Zwiększymy rozpoznawalność Twojej marki.

  Efektywnie wykorzystany budżet reklamowy

  Nasze kampanie są skuteczne i efektywnie, ponieważ nie przepalamy budżetów. Będziemy reklamować Twój salon tylko osobom zainteresowanym.

  Wyprzedzisz konkurencję

  Jeśli w Twojej okolicy jest wiele podobnych gabinetów, dlaczego to właśnie do Ciebie mają przyjść klienci? Wiemy, jak przekonać potencjalnych klientów do Twoich usług.

  Dzięki takim działaniom jak, pozycjonowanie, kampanie linków sponsorowanych (Google Ads – dawniej AdWords)  czy kampanie Facebook Ads ( Facebook, Instagram) maksymalnie zwiększymy oglądalność www Twojego salonu i liczbę potencjalnych klientów.

  Nasze wyróżnienia

  Status certyfikowanego Google Partnera
  TOP 10 najdynamiczniej rozwijających się agencji w Polsce
  TOP 10 najlepszych agencji w Europie
  Adam Grabowski oficjalnym ekspertem Google od Google Analytics

  Chcesz otrzymać ofertę?

  Czekamy na Ciebie.